POWIATOWA PARADA JASEŁEK

12 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Powiatowej Paradzie Jasełek w Czerwionce-Leszczynach. Katecheci Agnieszka i Piotr Gorzawscy oraz pani Katarzyna Szendzielorz przygotowali w tym roku jasełka o tematyce misyjnej pt. „Śpiewaj i tańcz ziemio cała dla Jezusa”. W tym roku nasza szkoła drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce w tymże konkursie. Do sukcesu przyczynili się nie tylko uczniowie, ale również rodzice, którzy przygotowali piękne stroje i towarzyszyli w konkursie pomagając w przeniesieniu dekoracji. Podziękowania należą się również Pani Dyrektor Gizeli Siedlaczek oraz nauczycielom: p. Justynie Szmajduch, która nauczyła chłopców z klasy 5B tańca góralskiego oraz p. Karolinie Sosna za wykonanie makijażu i pomoc w przygotowaniu jasełek.