WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - WRZESIEŃ

16 września wszystkie dzieci włączyły się w obchody Dnia Kropki. Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ubrane w kropki, obejrzały bajkę o kropce oraz wykonały prace plastyczne wykorzystując kropki.

Zapraszamy do galerii zdjęć

19 września przedszkolaki odwiedzili policjanci wraz z psem Hektorem- maskotką policyjną. Dzieci 5,6- letnie wysłuchały prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa na drodze oraz zobaczyły radiowóz. Pozostałe przedszkolanki również oglądały radiowóz i słuchały sygnałów alarmowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć

19 wrzesnia przedszkolaki z grup 4,5 i 6 latków posadzili wrzosy w donicach znajdujących się przed przedszkolem. Co sprawiło, że przed naszym przedszkolem zrobiło się jesienne. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przyniesienie wrzosów.

Zapraszamy do galerii zdjęć

20 września w ramach Bibliotecznej Akademii Malucha dla przedszkolaków grupy Motylki i Stokrotki zawitały do biblioteki. Było to pierwsze spotkanie, które miało temat: KSIĄŻKI PEŁNE NIESPODZIANEK!
Dzieci dowiedziały się, co można robić w bibliotece, jakie niespodzianki czekają po otwarciu książki, zostały zapoznane z zasadami wypożyczania; wysłuchały bajek: "Bardzo głodna gąsienica" i "Wydaje mi się, że widziałem niedźwiedzia!".

Zapraszamy do galerii zdjęć

20 września w ramach obchodów Dnia Kreatywnego Przedszkolaka dzieci z grupy Misie wykonały pracę plastyczną „Jesienne drzewo” wykorzystując odbite i wycięte dłonie dzieci oraz kolorowe liście. Grupa Motylki otrzymała w tym dniu odznakę super Przedszkolaka!

20 września dzieci z grupy Motylki i Skrzaty przyłączyły się do akcji ,,Sprzątanie Świata”. Pierwsza grupa posprzątała teren wokół przedszkola. Natomiast druga wykonała autka, rakiety i roboty z materiałów, które zwykle wyrzucamy. Wystawę prac można było oglądać na półpiętrze szkoły.

23 września dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w wydarzeniu pożegnania lata i powitania jesieni. Każdy przedszkolak poznał symbole jesieni i otrzymał kolorowego, jesiennego liścia od Pani Jesieni. Dzieci tego dnia wykonywały w swoich grupach kąciki jesienne oraz tworzyły prace plastyczne związane z rozpoczynającą się porą roku.