slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Dyrektor zespołu informuje, że 3 i 26 maj 2016r
są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

W dniach 2 i 27 maja 2016r. będzie czynna
świetlica szkolna w godzinach 630 do 1630

INFORMACJE- PRZEDSZKOLE I SZKOŁA

w związku z zakończoną rekrutacją, listy dzieci przyjętych do Przedszkola im. Kubusia Puchatka znajdują się na tablicy informacyjnej przedszkola oraz szkoły. Natomiast listy dzieci zakwalifikowanych do pierwszej klasy znajdują się na tablicy informacyjnej szkoły.

WYWIADÓWKI

WYWIADÓWKI KWIECIEŃ 2016

Nauczyciel
IA
p. Kieler
IB
p. Neumann
IC
p. Machulik
ID
p. Szwiec

JĘZYK NIEMIECKI - INFORMACJA

Informujemy, że do 27.04.2016r. trwają jeszcze zapisy na bezpłatny język niemiecki. Wnioski do pobrania na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły. W związku z dużą ilością pytań informujemy, że na dodatkowy język może się zapisać każdy uczeń naszej szkoły. Zachęcamy do złożenia wniosku.

wniosek:

KONKURS ZNAJOMOŚCI BAŚNI

8 kwietnia br. został przeprowadzony Konkurs Znajomości Baśni wśród uczniów klas IV. Konkurs opierał się na rozwiązaniu testu konkursowego sprawdzającego znajomość baśni Ch. Perraulta, H. Ch. Andersena oraz braci Grimm. W konkursie wzięło udział 14 uczestników, a organizatorem konkursu była p. Agnieszka Paruzel.
Oto wyniki:
I miejsce - Paula Kotyczka kl. IVb
II miejsce - Julia Siedlaczek kl. IVb
III miejsce - Adriana Juranek kl. IVc

KONKURS PLASTYCZNY KLAS I - III

Religijny Konkurs Plastyczny dla klas I – III
Szkoły Podstawowej „Miłosierni jak Ojciec”.

Konkurs odbył się 7 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Mikołowie. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – III szkół podstawowych powiatu mikołowskiego. Szkoły mogły być reprezentowane przez trójkę uczniów, po jednym z każdego poziomu edukacyjnego. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie wybrani przez katechetów:

Klasa I – Emilia Szołtysek
Klasa II – Anna Kotyczka
Klasa III – Mateusz Buszka

NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE

W marcu odbył się w naszej Szkole Konkurs na najpiękniejsze jajko wielkanocne. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na symbolikę wielkanocną oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej dzieci. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VI. Organizatorami konkursu byli katecheci. Jury w składzie p. Katarzyna Walczak i p. Irena Adamczyk wybrali najładniejsze prace w dwóch kategoriach wiekowych. Po ogłoszeniu wyników utworzono wystawę prac dzieci na korytarzu szkolnym.

KONKURS - LEROY MERLIN

Tuż przed Wielkanocą uczniowie kl. IIb uczestniczyli w konkursie organizowanym przez Liroy Merlin polegającym na udekorowaniu olbrzymiego jajka styropianowego. Dzieci przyozdobiły go żółtymi piórkami i uczyniły z niego wielkanocnego kurczaka. Praca znacząco wyróżniała się spośród innych przygortowanych przez okoliczne podstawówki. Dzięki głosom kupujących zdobyła I miejsce i główną nagrodę - bon o wartości 750 zł do realizacji w sklepie Leroy Merlin.