slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

LEKCJA TEATRALNA

W dniu 22.10.2014 roku uczniowie klas V uczestniczyli w lekcji teatralnej przeprowadzonej przez panią Renatę Goliasz-Janiszewską w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. W ramach dwu i półgodzinnego spotkania dzieci miały niepowtarzalną okazję zajrzeć w najmniejsze zakamarki teatru. Mogły stanąć na największej scenie teatralnej Górnego Śląska, zasiąść na widowni Dużej Sceny i Sceny Kameralnej. Zawędrowały nawet do maszynowni, która znajduje się pod sceną, by tam zobaczyć, jak wygląda teatralna zapadnia.

OBUWIE ZMIENNE

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gminie Ornontowice informuje, że od dnia 3 listopada 2014r. obowiązuje obuwie zmienne.

INFORMACJA

Zmiana terminu spotkania na 29.10.2014 r. o godzinie 1600.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gminie Ornontowice zaprasza na spotkanie Rady Rodziców Przedszkola dnia 22.10.2014r. o godzinie 1600 w przedszkolu.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Nauczyciel to przyjaciel, który od najmłodszych lat prowadzi nas za rękę w dorosły świat”. Takimi słowami rozpoczął się program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez uczniów klasy Va. Pod odśpiewaniu hymnu państwowego i otwarciu akademii przez Panią Dyrektor uczniowie uraczyli nie tylko grono pedagogiczne, ale również i pozostałych pracowników szkoły, zaproszonych gości oraz swoich kolegów i koleżanki misternie przygotowanym występem. Nie zabrakło wówczas słów uznania dla zawodu nauczyciela.

INFORMACJA

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gminie Ornontowice zaprasza na spotkanie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej dnia 20.10.2014r. o godzinie 1630 w sali nr 7 na I piętrze.

WAŻNE INFORMACJE

14.10.2014r. o godzinie 1000 akademia dla nauczycieli i uczniów kl. IV-VI w sali gimnastycznej. Uczniowie ubrani są na galowo.
Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Prowadzone są tylko zajęcia opiekuńczo- wychowawcze. W tym dniu świetlica szkolna pracuje zgodnie z planem od godziny 630 do godziny 1630. Uczniowie klas I-III mogą w tym dniu być w świetlicy szkolnej.

15.10.2014r. godzina 1150 w sali gimnastycznej pasowanie uczniów klas I. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. Obowiązuje uczniów strój galowy.