slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

WAKACJE Z JSW - Ja –Szkoła – Wakacje

Wakacje w domu? A może w wakacje do szkoły?

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gminie Ornontowice ruszył kolejny projekt Fundacji JSW Ja –Szkoła – Wakacje.
Półkolonie, które objęły, zgodnie z wytycznymi GIS, 12 uczniów, mają charakter rekreacyjno – sportowy i trwają dwa tygodnie, od 29 czerwca do 10 lipca 2020r. Wymagają od dzieci nie lada kondycji i formy fizycznej, a o to po okresie społecznej izolacji wcale nie jest tak łatwo.

WAKACJE Z JSW - KOPALNIA SREBRA

Wycieczka do Tarnowskich Gór - Zabytkowa Kopalnia srebra.

Zdjęcia dzieci podczas wycieczki do kopalni srebra

WAKACJE Z JSW - GRY I ZABAWY

Gry i zabawy kondycyjno - sprawnościowe

Zdjęcia dzieci podczas wakacyjnych zajęć

PRZEDSZKOLAKI NA KWARANTANNIE

W marcu bieżącego roku nastał dla wszystkich bardzo trudny czas i nikt nie spodziewał się, że nasze rozstanie będzie tak długo trwało. Jednakże dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli przedszkolaki mogły zdobywać nową wiedzę, rozwijać swoją kreatywność i kondycję fizyczną oraz brać udział w życiu kulturalnym. Wszystko to odbywało się oczywiście online.

INFORMACJA PRZEDSZKOLE

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice informuje,
że z dniem 1 lipca 2020 r. wznawia działalność
Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice.