.
slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice
zaprasza rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola oraz dzieci kontynuujących pobyt w przedszkolu na spotkanie dnia 10 maja 2017r. o godzinie 1700 w dużej sali gimnastycznej szkoły podstawowej.

WIOSENNY WITRAŻ - KONKURS

W połowie marca został zorganizowany konkurs plastyczny „Wiosenny witraż”. Uczniowie wykonali bardzo efektowne prace z kolorowej bibuły naklejonej w powycinane otwory w tekturze. Prace te zawisły w słonecznych oknach szkolnego półpiętra. Konkurs zorganizowała p. Iwona Kieler.
Wyniki:
klasy I-III
I miejsce – Dominik Sowa kl.II b
II miejsce – Justyna Machulik kl.II d
III miejsce – Emilia Barłóg

klasy IV – VI
I miejsce – Magda Machulik – kl.VIa
II miejsce – Dominik Baron – kl. VIc
III miejsce – Magdalena Szpik – kl. VI a

WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA

Dnia 22.03 2017r. nasi przedszkolacy z grupy „Wiewiórki” wzięły udział w konkursie „Wiersze Pana Brzechwy-znane i lubiane”. Konkurs organizowany był przez Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gierałtowicach.

Dnia 30.03.2017r. wszystkie grupy przedszkolne obejrzały wystawę zwierząt domowych hodowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej. Dzieci
z wielkim zaciekawieniem oglądały, zadawały pytania a nawet dotykały niektórych zwierząt.

INFORMACJA PRZEDSZKOLE

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice
informuje, że dnia 2 maja 2017r. przedszkole będzie nieczynne.

INFORMACJA SZKOŁA I PRZEDSZKOLE

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice zaprasza na spotkanie Radę Rodziców Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola, które odbędzie się w dniu 05.04.2017r. o godzinie 1700 w sali nr 7 na terenie szkoły.

XII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Jak co roku zapraszamy do udziału w kolejnej edycji powiatowego konkursu plastycznego "W krainie bajek i baśni". W załączeniu znajdziecie Państwo regulamin konkursu.

PRZEDSZKOLAKI NA SPOTKANIU W ARTERII

W piątek 23.03.2017r. wszystkie grupy przedszkolne spotkały się w ARTerii Centrum Kultury i Promocji z aktorkami Amatorskiego Teatru „Naumiony”, p. Bronisławą Porembska, p. Joanna Sodzawiczny, p. Sylwią Zajusz. Podczas spotkania panie przeczytały dzieciom bajkę i przybliżyły prace aktora. Spotkanie zorganizowano w ramach innowacji pedagogicznej – „Czy znacie te książki”.