slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

GÓRA GROSZA PRZEDSZKOLE

Nasze przedszkole kolejny raz zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza”. Akcja trwała od 28 listopada do 09 grudnia 2016 r. Zebrana kwota to 78,03 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji i chęć niesienia pomocy!

GÓRA GROSZA SZKOŁA PODSTAWOWA

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom. Zebraliśmy na ten cel 322,65zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Na przełomie listopada i grudnia klasa VIc prowadziła akcję ZRÓBMY COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT. Uczniowie naszej szkoły okazali wielkie serce. Zebraliśmy ogromną ilość gotowej karmy dla zwierząt w puszkach, suchy pokarm, kaszę, ryż i makaron oraz koce, smycze , miski i maskotki dla psów i kotów.

EURONET 50/50 - TEMPERATURA

Członkowie Zespołu ds. Energii dokonywali pomiarów temperatur panujących w pomieszczeniach szkoły, sprawdzali ilość grzejących kaloryferów oraz notowali liczbę otwartych okien. Pytali również uczniów o ich odczucia dotyczące panującej temperatury. Wyniki nanieśli na sporządzony przez siebie plan budynku. Prowadzący badania stwierdzili, że w większości pomieszczeń panują wysokie temperatury, w wielu salach okna są otwarte w czasie całej lekcji, nie ma pomieszczeń, w których byłoby zbyt zimno.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Dnia 14.12.2016r. w klasie 2d odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe. Uczniowie wspólnie z rodzicami i babciami, w godzinach popołudniowych, przy kawie i soczku, pozwalali rozkwitnąć swoim talentom plastycznym i wykonali pomysłowe ozdoby świąteczne, które zostały przekazane jako fanty na kiermasz świąteczny. Rodzice wykazali się dużą kreatywnością oraz inwencją twórczą. Dzieci były zachwycone, że mogą spędzić ciekawie czas z najbliższymi.

INFORMACJE PRZEDSZKOLA

Zapraszamy Babcie i Dziadków
na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystości te odbędą się o godzinie 1000 w Sali ARTerii
w następujących terminach:

16.02.2017r. (czwartek)
„Skrzaty” – wych. A. Milanowska
„Tygryski” – wych. D. Golec
„Żabki” – wych. M. Bończyk
„Zajączki” – wych. E. Wójcik
„Wiewiórki” – wych. B. Płaszczyk

WYWIADÓWKI

WYWIADÓWKI 11.01.2017r.

Ia
IIa
IIb
IIc
IId

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu 04.01.2017r. w godzinach od 1515 do 1630 nauczyciele będą pełnić dyżur.