.
slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

WAKACJE

Zakończył się rok szkolny, świadectwa już rozdane i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.
Wszystkim naszym uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy ciepłych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2014/2015- PRZEDSZKOLE

W załączeniu znajduje się wykaz obowiązujących ćwiczeń w roku szkolnym 2014/2015 dla przedszkolaków.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego informuje rodziców dzieci,
które pójdą do klasy I w roku szkolnym 2014/2015,
aby nie kupować żadnych podręczników.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2014/2015

W załączeniu znajduje się wykaz obowiązujących podręczników w roku szkolnym 2014/2015.

WYPRAWKA SZKOLNA 2014

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego informuje
rodziców o możliwości złożenia wniosku dotyczącego wyprawki szkolnej
do dnia 04.09.2014r. (klasy II, III, VI).
Wnioski do pobrania w kancelarii zespołu.

WYPRAWKA SZKOLNA 2014

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w 2014 r. będzie kontynuowany Rządowy program pomocy uczniom „Wyprawka szkolna”.

W 2014 r. pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, przewidziana jest dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w: klasach II, III lub VI szkoły podstawowej, klasie III szkoły ponadgimnazjalnej, tj. zasadniczej szkole zawodowej, liceum ogólnokształcącym lub technikum, klasach II, III lub VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia, klasie VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia, klasie VI ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych, klasie III liceum plastycznego, klasie III lub IX ogólnokształcącej szkoły baletowej.