slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

JESIENIĄ NAJPRZYJEMNIEJ W TEATRZE...

Klasy szóste 23 października br. na deskach Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych miały okazję obejrzeć teatralną wersję "Hobbita". Nieliczna grupa aktorów, często zmieniająca się w zaskakująco łatwy sposób scenografia i elementy audiowizualne okazały się atutami tego przedstawienia, choć wiadomo, że nie jest łatwo przenieść utwór fantastyczno-przygodowy na scenę.

KONKURS ORTOGRAFICZNY

W dniu 14 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny: "Dwóch da radę, bo dwoje może więcej!". Był on adresowany do wszystkich uczniów klas IV– VII. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ do rywalizacji przystąpiło pięćdziesiąt dwuosobowych drużyn. W zmaganiach ortograficznych rywalizowano bowiem w parach. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu ortografii m.in.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY PRZEDSZKOLA

Rada Rodziców Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice
zaprasza na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, który odbędzie się
2 grudnia 2017r. w sali gimnastycznej
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.
Kiermasz rozpocznie się o godzinie 1500.

Rada Rodziców prosi o przynoszenie fantów do dnia 28.11.2017r.

PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE

Dnia 09.11.2017 r. dzieci z grup „Skrzaty”, „Różyczki”, „Biedronki” oraz „Żabki” wybrały się na wycieczkę do Teatru Żelaznego w Katowicach na przedstawienie pt. „Wilk, koza i koźlęta”. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały spektakl. Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia.

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Zebranie Rady Rodziców dnia 28 listopada 2017r.

godzina 1700 Przedszkole

godzina 1800 SP klas od I- VI

KONKURS DYNIE

W dniach 26.10 – 30.10.2017 z okazji obchodów Halloween po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs na najstraszniejszą i najśmieszniejszą dynię. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich uczniów. W konkursie udział wzięło prawie 40 uczniów a wszystkie prace były na bieżąco wystawiane, tak aby wszyscy mogli podziwiać pomysłowość uczestników. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej
im. Karola Miarki w Gminie Ornontowice
zaprasza na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, który odbędzie się
10 grudnia 2017r. na sali gimnastycznej
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.
Kiermasz rozpocznie się o godzinie 1500.

Rada Rodziców prosi o przynoszenie fantów do dnia 06.12.2017r.