slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

WYNIKI KONKURSU POLONISTYCZNEGO

21 września 2017r. w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Języków chętni uczniowie z klas V, VI i VII wzięli udział w Konkursie Poprawnej Polszczyzny "Cudze chwalicie, a czy swój znacie?" Konkurs sprawdzał znajomość różnych niuansów gramatycznych i frazeologicznych. Zadania konkursowe pokazały, że nie bez przyczyny nasz język uchodzi za jeden z najtrudniejszych... Najlepszymi w tej konkurencji okazały się:
Anna Działkowska kl. VII b
Magdalena Korandy kl. V b
Julia Siedlaczek kl. VI b
Marlena Smerczek kl. VII b

PRZEDSZKOLAKI NA PRELEKCJI O SEGREGACJI

W dniu 19 września br. w ramach kampanii edukacyjnej ORNONTOWICE segregują, 5- i 6-latki wzięły udział w prelekcjach, dzięki którym utrwaliły wiedzę w zakresie prawidłowej segregacji odpadów. Największą atrakcją był pokaz pracy śmieciarki, zorganizowany przez firmę REMONDIS.

KONKURS POPRAWNEJ POLSZCZYZNY

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas V - VII do udziału w konkursie "Cudze chwalicie, a czy swój znacie?" - konkursu poprawnej polszczyzny w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Języków. Konkurs odbędzie się w czwartek, 21 września br. o godz. 800 w sali nr 3. Konkurs będzie miał formę pisemnego testu. Zapisy u p. Agnieszki Paruzel.

AKCJA CHARYTATYWNA

Zapraszamy uczniów klas I - VI do udziału w akcji charytatywnej "Prezent pod choinkę", na rzecz dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii. W tym celu można przynosić do szkoły podarunki w postaci artykułów szkolnych i higienicznych. Zbiórka trwa od 18 września do 6 października. Dary zbierają wychowawcy świetlicy szkolnej: Anna Wajszczyk i Lucyna Machnicka.

PLENER EKOLOGICZNY- ZMIANA

Uprzejmie informujemy, że dnia
16 września 2017r. plener ekologiczny odbędzie się
w budynku Arterii Centrum kultury i Promocji
od godziny 1100.

ZEBRANIE RODZICÓW KLAS IV

Informujemy, że 13.09.2017r. o godzinie 1700 odbędzie się zebranie rodziców klas IV
z wychowawcami w małej sali gimnastycznej szkoły podstawowej.

WYWIADÓWKI

WYWIADÓWKI WRZESIEŃ 2017

Nauczyciel
IA
IB
IIA
18.09.2017r.
p. Gabor
16(sp)
IIIA
18.09.2017r.
p. Kieler
15(sp)

JĘZYK ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

W załączeniu informacje o przeprowadzanych zajęciach z języka angielskiego we wszystkich grupach przedszkolnych. Informacje te będą również dostępne w zakładce naszej strony: "O PRZEDSZKOLU".