.
slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

XII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Jak co roku zapraszamy do udziału w kolejnej edycji powiatowego konkursu plastycznego "W krainie bajek i baśni". W załączeniu znajdziecie Państwo regulamin konkursu.

PRZEDKOLAKI NA SPOTKANIU W ARTERII

W piątek 23.03.2017r. wszystkie grupy przedszkolne spotkały się w ARTerii Centrum Kultury i Promocji z aktorkami Amatorskiego Teatru „Naumiony”, p. Bronisławą Porembska, p. Joanna Sodzawiczny, p. Sylwią Zajusz. Podczas spotkania panie przeczytały dzieciom bajkę i przybliżyły prace aktora. Spotkanie zorganizowano w ramach innowacji pedagogicznej – „Czy znacie te książki”.

PRZEDSZKOLE- PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Dnia 21.03.2017r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci w tym dniu ubrane były na zielono. Dzieci, aby powitać Wiosnę śpiewały piosenki o tematyce wiosennej oraz głośnym okrzykiem radości witały Wiosnę.

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA - INFORMACJA

Informujemy, iż na terenie szkoły i przedszkola znajduje się lista dzieci
zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
do Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice.
Jednocześnie informujemy, że lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
nie jest jednoznaczną listą dzieci przyjętych do przedszkola.
Lista dzieci przyjętych do przedszkola zostanie wywieszona 29 marca 2017r.

OD 21.03.2017 DO 24.03.2017 RODZICE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH
ZOBOWIĄZANI SĄ
DO POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA
OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE LUB TELEFONICZNIE – TEL. 322355016

JĘZYK NIEMIECKI - INFORMACJA

Informujemy, że do końca kwietnia 2017r. trwają zapisy na naukę języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej (bezpłatnie). Wnioski do pobrania na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły. W związku z dużą ilością pytań informujemy, że na dodatkowy język może się zapisać każdy uczeń naszej szkoły. Zachęcamy do złożenia wniosku, który znajdziecie Państwo w załączeniu.

WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA

Dnia 22.02.2017r. w przedszkolu odbyło się przedstawienie dla młodszych grup 3-4 letnich pt. „Przyjaźń to skarb”, którego pomysłodawcami byli aktorzy z Krakowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dnia 1.03.2017r. odbyło się kolejne spotkanie muzyczne w ARTerii – Centrum Kultury i Promocji dla grup starszych. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z instrumentami perkusyjnymi.

KANGUR MATEMATYCZNY

Zapraszamy uczniów zgłoszonych do konkursu Kangur Matematyczny 16 marca (czwartek) na 850 do małej sali gimnastycznej. Należy zabrać ze sobą długopis z czarnym wkładem. Życzymy powodzenia.