.
slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

PODRĘCZNIKI RELIGIA SZKOŁA PODSTAWOWA

W załączeniu wykaz podręczników z religii dla szkoły podstawowej na rok 2017/2018, które należy zakupić we własnym zakresie.

PODRĘCZNIKI PRZEDSZKOLE

W załączeniu wykaz podręczników dla przedszkola na rok szkolny 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Przez pół roku nasza uczennica Marlena Smerczek, pod czujnym okiem pani Justyny Podbielskiej – Smolorz, przygotowywała się do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Najpierw przeszła do II etapu, a później została Laureatką tego konkursu. Cała wiedza Marleny to nie tylko język polski. Została też Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „ The Globe” oraz zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego. Wspólnie na ten sukces pracowała z panią Moniką Kucharek.

Dyrektor zespołu informuje, że podręczniki, ćwiczenia, język angielski
dla uczniów klas I, II, III, IV, V, VI, VII oraz język niemiecki dla klas VII zamawia szkoła.
Rodzice nie zakupują wyżej wymienionych podręczników.
Natomiast w załączeniu znajduje się lista podręczników do nauki
języka mniejszości narodowej- języka niemieckiego.

ZAKOŃCZENIE ROKU

23 czerwca 2017r. kończymy rok szkolny 2016/2017. W tym dniu zapraszamy trójki klasowe oraz dzieci 6 letnie wraz z rodzicami na uroczystą akademię, która odbędzie się o godzinie 930 w sali gimnastycznej szkoły podstawowej. Wszyscy uczniowie mają swoje spotkania z wychowawcami w klasach w następujących godzinach:

klasy I - III o godzinie 830
klasy IV - VI o godzinie 1030

WARSZTATY TEATRALNO-LITERACKIE

Od czerwca do listopada 2017 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach, w partnerstwie z Fundacją Szafa Gra i we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Gminie Ornontowice, będzie realizowała projekt pt. "Niecodzienne spotkania z książką, czyli warsztaty teatralno-literackie dla dzieci".