DZIEŃ UŚMIECHU W KLASACH IV DO VIII

„Bez uśmiechu człowiek nigdy nie jest kompletnie ubrany” taka złota myśl przyświecała uczniom klas IV-VIII, którzy z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 4 października świętowali Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji nie tylko ubrali się wyjątkowo kolorowo oraz założyli przynajmniej jeden niepasujący do powszedniego stroju element garderoby, ale przede wszystkim przyoblekli się w piękne, szczere, płomienne uśmiechy. Radości było co niemiara, a została ona uwieczniona na zdjęciach, które wzięły udział w konkursie na „Najbardziej uśmiechniętą klasę!”. Aby zwyciężyć należało zebrać pod swoją fotografią najwięcej „lajków” na facebooku szkolnym. Głosy można było oddawać przez cały weekend – do poniedziałku do godziny 6:00, kiedy to wyłoniono zwycięski zespół klasowy. Za najbardziej uśmiechniętą klasę uznano uczniów klasy VIc, którzy zdobyli 270 polubień.