DZIEŃ UŚMIECHU W KLASACH I DO III

4 października w piątek obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Zaprosiliśmy wszystkich uczniów kl. I - III do wspólnego świętowania. Na kilka dni przed pojawiły się informacje, że w dniu święta mile będą widziani uczniowie, którzy w tym dniu przyjdą do szkoły: w kolorowym ubraniu z przewagą koloru żółtego, wesołych okularach, ciekawej fryzurze a przede wszystkim z uśmiechem. I tak w naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Na drzwiach każdej klasy,, zaświeciły” Słoneczka Uśmiechu, a w szkole zapanował wesoły klimat.
Tak naprawdę to każdy dzień powinien być pełen uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko ten jeden kalendarzowy i takie było przesłanie tej zabawy.
Najliczniej przebrane klasy otrzymały Order Uśmiechu od organizatorów.
U. Adamczyk – Kaleja, A. Wawer – Owczarek.