SZKOŁA PAMIĘTA - CMENTARZ

Uczniowie klas: 2c, 2d, 5b oraz 5c w ramach lekcji religii wraz z Panią Agnieszką Gorzawską wybrali się 7.XI. na cmentarz parafialny w Ornontowicach, aby upamiętnić osoby, które zapisały się w sposób szczególny w naszej lokalnej historii. Zapalając znicze na grobach byłej Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej śp. Adelajdy Jagielskiej oraz wieloletniego Proboszcza śp. ks. Jerzego Kiełbasy uczcili pamięć pedagogów, którzy wiele lat pracowali w naszej szkole.

Opracowała Agnieszka Gorzawska

Zdjęcia dzieci na Cmentarzu w OrnontowicachZdjęcia dzieci na Cmentarzu w OrnontowicachZdjęcia dzieci na Cmentarzu w Ornontowicach