SZLACHETNA PACZKA

Zbliża się świąteczny czas. Nasza szkoła od kilku lat aktywnie bierze udział w akcji "Szlachetna Paczka". W tym roku także chcemy uszczęśliwić wybraną rodzinę. Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz Przyjaciół Szkoły o wsparcie. Jesteśmy przekonani, iż tym razem także uda nam się wszystko skompletować. Potrzeby wybranej rodziny zamieszczone są poniżej w linku:

Prosimy pamiętać, iż jest to świąteczny upominek - zatem rzeczy powinny być nowe lub w bardzo dobrym stanie. Najważniejsze jest zabezpieczenie tzw. potrzeb kluczowych (w opisie) - farby już mamy! Wszystkie dary proszę przynosić do gabinetu psychologa - p. Moniki Świerczek-Fic (s. 46) do 4.12.19r. Prosimy także o dostarczenie ozdobnego papieru do pakowania. Z góry dziękujemy za zaangażowanie!