DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dzisiaj 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. Uczniowie na powitanie dostali uśmiechnięte buźki i poznali historię powstania tego ważnego święta. W klasach I-III odbyły się zajęcia dotyczące życzliwości poprowadzone przez psychologa klas młodszych oraz powstała „życzliwa poczta”, która przekazywała miłe liściki pomiędzy uczniami.

Uczniowie klas starszych obejrzeli w Arterii film fabularny pt „ Hotel dla psów” ukazujący prawdziwą przyjaźń i pomoc udzielaną słabszym i zależnym od nas. Przed projekcją filmu wręczone zostały dyplomy dla najsympatyczniejszych uczniów, których w poszczególnych klasach wybierali rówieśnicy. W holu szkoły stanęło „Drzewko Życzliwości”, na którym każdy mógł zawiesić kartkę z miłym słowem dla kolegi lub koleżanki. Ponadto podczas godzin z wychowawcą został omówiony problem przemocy rówieśniczej i nękania oraz pokazane sposoby jak sobie z nimi radzić. W tym dniu wszyscy dobrze się bawili i mamy nadzieję, że uśmiech i życzliwość pozostanie z nami na zawsze, a nie tylko od święta.

Zdjęcia z dnia życzliwości” height=Zdjęcia z dnia życzliwości” height=Zdjęcia z dnia życzliwości” height=
Zdjęcia z dnia życzliwościZdjęcia z dnia życzliwości” height=Zdjęcia z dnia życzliwości” height=
Zdjęcia z dnia życzliwości” height=Zdjęcia z dnia życzliwościZdjęcia z dnia życzliwości
Zdjęcia z dnia życzliwości” height=Zdjęcia z dnia życzliwości