PAMIĘTAMY... POMNIK, UL. KOLEJOWA

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice w tym przedświątecznym czasie tradycyjnie każdego roku, odwiedzali Pomnik przy ulicy Kolejowej. Troszczyli się o czystość Pomnika oraz o ład i porządek wokół. Składali kwiaty i zapalali znicze, by w ten sposób uczcić ofiary II wojny światowej.
W tym roku o czystość Pomnika przy ulicy Kolejowej zadbali Rodzice naszych uczniów.
Serdecznie dziękujemy Państwu Sylwii i Tomaszowi Kociuba, dzięki którym Pomnik przy ulicy Kolejowej jest czysty, a teren wokół uporządkowany. Jesteśmy wdzięczni za złożone kwiaty i znicze.
Pomnik przy ulicy Kolejowej jest obiektem małej architektury, wpisanym do ewidencji zabytków. Pamiętajmy o nim.

ZdjęciaPomnika przy ulicy Kolejowej ZdjęciaPomnika przy ulicy Kolejowej ZdjęciaPomnika przy ulicy Kolejowej