OBCHODY DNIA ZIEMI - KONKURSY

Zapraszamy wszystkich uczniów klasy IV – VIII do wzięcia udziału w obchodach Dnia Ziemi. Tegoroczne hasło Dni Ziemi to: NASZ WSPÓLNY PROBLEM.

W ramach obchodów proponujemy następujące działania:

1. Wykonaj maskotkę KORONOWIRUSA.
    Materiał i technika dowolna. Maskotkę należy wykonać do wysokości 30 cm.
    Zdjęcia maskotki należy wysłać do pani Lucyny-Piechoczek-Niezgoda na e-mail: lpiechoczekniezgoda@ornontowice.edu.pl
  2. Zredaguj list do KORONOWIRUSA na temat: „Ludzkość w obliczu koronowirusa”. List należy napisać własnoręcznie na jedną stronę formatu A-4.
    Zdjęcie listu należy wysłać do pani Jolanty Spyra na e-mail: jspyra@ornontowice.edu.pl
  3. Na podstawie aplikacji „Chatter pix kids” należy utworzyć reklamę na temat przestrzegania higieny w czasie pandemii. W przypadku reklamy, należy ją wysłać na WhatsApp na nr tel. podany na dzienniku elektronicznym do pani Iwony Sznapka.
  4. Wykonaj plakat na temat: „Ornontowice przed i w czasie pandemii”. Plakat należy wykonać dowolną techniką na formacie A-4. Zdjęcie plakatu należy wysłać do pani Agaty Szuba-Dyrcz na e-mail aszubadyrcz@ornontowice.edu.pl
  5. Zredaguj trzy praktyczne porady, które pomogą przetrwać w czasie pandemii.
    Zdjęcie porad należy wysłać do pani Marioli Łańskiej na e-mail mlanska@ornontowice.edu.pl

Wszystkie prace należy wysłać do 29 kwietnia br. Za wzięcie udziału w/w działaniach, każdy uczestnik otrzyma punkty dodatnie.

Uczniowie, którzy uzyskają I, II i III miejsce zostaną nagrodzeni oceną celującą z przedmiotu. Serdecznie zachęcamy do udziału!!!