PODSUMOWANIE KONKURSU

WIOSENNE KAPELUSZE – PRACE KONKURSOWE PRZEDSZKOLAKÓW

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy po długim uśpieniu wszystko budzi się do życia. Aby utrwalić niezwykłość tego okresu zaprosiliśmy przedszkolaków wraz z rodzicami do udziału w konkursie „Wiosenne Kapelusze” (zgodnie z Kalendarzem imprez i uroczystości przedszkolnych). Zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie wiosennego kapelusza na głowę z użyciem różnorodnych materiałów, a następnie zrobienie zdjęcia Modelki lub Modela. Dzięki przesłanym zdjęciom mogłyśmy śledzić etapy powstawania niektórych kapeluszy, a ostatecznie podziwiać gotowe dzieła niezwykle kreatywne, piękne i niepowtarzalne. Gratulujemy pomysłowości, wyobraźni i inwencji twórczej. Zapraszamy zatem do obejrzenia jedynej w swoim rodzaju Kolekcji Wiosennych Kapeluszy, a Dzieciom i Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę.

Organizatorzy: Ilona Gerus, Malwina Swiaczny, Danuta Golec