WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - MIANOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 14 października odbyło się Mianowanie na przedszkolaka dla dzieci z grup “Nutki”, “Ośmiorniczki” i “Sówki”. Jest to pierwsza uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, lecz trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechem na twarzy wykonywały zadania, które przygotował dla nich gość specjalny- Kubuś Puchatek. Następnie Panie wychowawczynie, przy pomocy “czarodziejskiej drewnianej łyżki do miodku” dokonały aktu mianowania. Nie zabrakło życzeń i dyplomów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców i Pań wychowawczyń.