WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia – nasze przedszkolaki po raz kolejny uczestniczyły w tym święcie. W każdej grupie zorganizowano prawdziwy dzień Misia – dzieci poznały bajki o misiach, brały udział w zabawach ruchowych i plastycznych, bez największego misiowego przysmaku – miodku oraz „misiowych tańców” również się nie obyło.

Z okazji powyższego święta w grupie Pszczółek oraz Słoneczek w dniu 20.11.2020 r. zorganizowany został konkurs recytatorski pt. „Wiersze o misiach”. Dzieci pięknie recytowały wiersze o swoich pluszowych ulubieńcach oraz wspólnie śpiewały piosenki. Każdy z przedszkolaków miał misiową maskę, która została wykonana przez nich samych. Dodatkowo misie oraz książeczki o nich zagościły na wystawie, co bardzo spodobało się naszym przedszkolakom. Również wyeksponowane zostały prace plastyczne wykonane specjalnie na to święto przez dzieci.