AKCJA "CZUJNY RODZIC"

Już w kwietniu rusza akcja "Czujny Rodzic - wiosenne spotkania z psychologiem", którą Fundacja JSW organizuje razem z Przedszkolem Terapeutycznym "Na Majowej".

Akcja skierowana jest do wszystkich rodziców z Jastrzębia-Zdroju i okolic jak również z terenów działalności Fundacji JSW, którzy zaobserwowali jakiekolwiek niepokojące sygnały w rozwoju swojego dziecka. Wykwalifikowana kadra i wielospecjalistyczna salka terapeutyczna sfinansowana z pomocą Fundacji JSW czekają na rodziców i dzieci "Na Majowej" już 10 i 24 kwietnia, kiedy to odbędą się bezpłatne konsultacje z psychologiem. Każdy rodzic otrzyma na miejscu wstępną diagnozę, konkretne wskazówki i w razie konieczności zostanie skierowany do odpowiedniego specjalisty. Czas oczekiwania w placówkach NFZ jest bardzo długi, a szybkie postawienie diagnozy może zwiększyć szansę na lepsze życie.

ulotka1.jpg82.64 KB
ulotka2.jpg92.12 KB