TANECZNE ZDALNE POTYCZKI

TANECZNE ZDALNE POTYCZKI DLA UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO
W GMINIE ORNONTOWICE

W dobie pandemii nie możemy gromadzić się na konkursach i przeglądach tanecznych konfrontując z innymi swoje umiejętności i pomysły.

Jednak wychodzimy do naszych uczniów z propozycją tanecznych zdalnych potyczek. W jaki sposób wziąć udział?
Do 6 maja przesyłamy fragment swojego tańca (do 1 minuty) na adres gmail:
elewicka@ornontowice.edu.pl

Następnie zostają rozlosowane pary, które oceni niezależne jury w składzie:
  1. Justyna Skowrońska– nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach i instruktor aerobiku;
  2. Magdalena Rożek – studentka AWF w Katowicach, absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia, od wielu lat związana z tańcem, śpiewem i akrobatyką sportową
  3. Anna Smerczek – uczennica I LO w Rybniku, tancerka w reprezentacyjnej grupie „Przygoda” w Rybniku, choreograf grup dziecięcych, uczestniczka tanecznych festiwali międzynarodowych, min. w Meksyku, Chinach i USA, miłośniczka różnych typów tańca;
  4. Julia Siedlaczek – uczennica II LO w Rybniku, tancerka w czterech grupach tanecznych zespołu „Przygoda” w Rybniku, uczestniczka tanecznych festiwali międzynarodowych była tancerka tańca towarzyskiego.

Zwycięzca danej potyczki (w parze) przechodzi do następnego etapu i walczy z kolejną osobą, która również awansowała dalej.

Na tym etapie wygrane osoby przesyłają kolejny fragment swojego tańca (do 20.05.2021r.).

Trzeci etap jest finałowy (zawodnicy wybrani do finału przesyłają ostatni fragment tańca) – wybrana zostanie trójka najlepszych tancerzy, która otrzyma puchar, dyplom i nagrodę rzeczową.

Przypominamy - Na Wasze minutowe filmy czekamy do 6 maja 2021r.
Finał: 1 czerwca 2021r. (z okazji Dnia Dziecka). Pamiętaj – w tych zawodach liczy się miłość do tańca, przyjaźń, fair play i dobra zabawa.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Pokażmy, ze pomimo pandemii cieszymy się ruchem przy muzyce!

Organizator:
mgr Elżbieta Lewicka