ZBIERAMTO W SZKOLE

logo akcji zbieramto w szkole

4 maja br. nasza placówka weźmie udział w projekcie ekologiczno - charytatywnym pt: "Zbieramto w szkole" Projekt oparty jest na zasadzie „zbieraj – pomagaj – odbieraj nagrody”. Głównym celem projektu jest wzrost świadomości ekologicznej wśród najmłodszych Polaków. Dzięki „charytatywnemu recyklingowi” uzyskamy pieniądze na pomoc ludziom bardzo ubogim m.in w Czadzie. Tam w Afryce, dzięki obecności misjonarzy – księży sercanów powstają studnie głębinowe, dające dostęp do czystej wody tysiącom ludzi. „Zbieramto w szkole” pomaga również dzieciom z Domu Dziecka w Boliwii i w dożywianiu dzieci na Filipinach.

Plakat akcji ZbieramTo w Szkole z informacją o zbieraniu przez naszą szkołę baterii oraz telefonów komórkowych i tabletów

plakat.pdf288.48 KB