WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - WYNIKI KONKURSU

W marcu w ramach innowacji pedagogicznej w zakresie edukacji czytelniczej z elementami bajkoterapii „Mały człowiek w świecie wielkiej literatury” prowadzonej w grupach 5-latków „Pszczółki” i „Słoneczka” ogłoszony został konkurs fotograficzny zatytułowany „Wiosna z książką w obiektywie”. Główne cele konkursu to popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu oraz odkrywania radości z obcowania z książką.

W konkursie wzięło udział siedmioro dzieci byli to: Mikołaj Gabryś, Julia Kaluperuma, Dawid Kubisz, Maksym Kucza, Jagoda Łańska, Laura Ozga i Julia Wilczek. W trakcie spotkania komisji oceniającej fotografie w składzie: Wicedyrektor Iwona Sznapka oraz Joanna Nieradzik i Aleksandra Głosz ustalono, że wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsca. Dzieci, które brały udział w konkursie otrzymają dyplomy i nagrody w terminie: do końca kwietnia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, wykazaliście się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich fotografii. Dziękujemy zarówno Dzieciom jak i Rodzicom za udział w konkursie.

Organizatorzy: Maria Bończyk i Danuta Golec