WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - LEKARZ

Grupy GWIAZDKI i MISIE powitały w swojej sali gościa- lekarkę i rodzica Panią Dominikę Kulawik. Spotkanie odbyło się w ramach poznania zawodu lekarza, pracy służb medycznych, dbania o zdrowie oraz obchodów Światowego Dnia Zdrowia.

Gość zapoznał dzieci z pracą lekarza i służb medycznych oraz z przyborami ze swojej torby lekarskiej. Dzieci oglądały prezentację fotograficzną z miejsca pracy gościa, a Pani Dominika opowiadała o pomieszczeniach przychodni oraz sprzęcie słùżącym do badań pacjentów. GWIAZDKI i MISIE rozwiązywały również Quiz Medyczny Przedszkolaka, przygotowany przez Gościa, który zaliczyły na 6 z "+".

Spotkanie zakończyło się "słodką, ale zdrową niespodzianką" przygotowaną przez gościa, rozdaniem naklejek "Dzielny pacjent" oraz wspólnym zdjęciem.
Dzìękujemy Pani Dominice Kulawik za miłe i ciekawe spotkanie.