WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - KONKURS

W kwietniu w przedszkolu im. Kubusia Puchatka został ogłoszony konkurs pt. „Zabawka Sensoryczna”. Zadaniem konkursowym było własnoręcznie wykonanie zabawki sensorycznej, która będzie stymulowała zmysły dotyku, wzroku, słuchu lub węchu. Technika pracy była dowolna. Ocenie podlegała kreatywność, samodzielność i staranność wykonanej pracy.

Laureatami konkursu zostali: Katarzyna i Karolina Kornas, Marcin Holewa, Wojciech Misiura, Bartosz Kamiński, Alicja Brandys, Miłosz Spyra, Gaja Winciorek, Wiktor Ozga, Emma Mehlich, Jaśmina Urban, Maksymilian Stypa oraz Tymoteusz Karaś. Pani Dyrektor Monika Orłowska- Przybyła wręczyła uczestnikom konkursu nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy za udział w konkursie. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wykonane z pełna starannością i zaangażowaniem.

Radzie Rodziców Przedszkola bardzo dziękujemy za ufundowane nagrody. Natomiast laureatom konkursu gratulujemy kreatywności.