PRZEDSZKOLE - FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Dnia 1 czerwca (wtorek) serdecznie zapraszamy wszystkich wychowanków Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice na Festyn z okazji Dnia Dziecka. Przewidziane są różne atrakcje oraz warsztaty m.in.: plastyczne, malowania balonów czy koralikowe. Odbędą się również zawody sportowe oraz zabawy z chustą animacyjną. Rada Rodziców Przedszkola przygotowała stację słodkości na której dzieci będą się mogły częstować smakołykami. Każda z grup przedszkolnych wylosowała kolor w który należy się ubrać tego dnia:

• Nutki- kolor brązowy,
  • Ośmiorniczki- kolor pomarańczowy,
  • Sówki- kolor fioletowy,
  • Misie- kolor szary,
  • Gwiazdki- kolor granatowy,
  • Jeżyki- kolor niebieski,
  • Słoneczka- kolor żółty,
  • Pszczółki- kolor czerwony,
  • Kotki- kolor zielony,
  • Stokrotki- ubrania w paski,
  • Motylki- kolor biały.

Podczas Festynu Wójt Gminy Ornontowice Pan Marcin Kotyczka wręczy laureatom konkursu "Rowerem przez Ornontowice" oraz "Quiz wiedzy o Ornontowicach" dyplomy oraz nagrody z okazji 30-lecia odrodzenia Gminy Ornontowice.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.