PRZEDSZKOLE - AKCJA "UŚMIECH DLA MEDYKA"

W miesiącu kwietniu oraz maju br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice miała miejsce akcja pt.: „Uśmiech dla Medyka”. Jej celem było uświadomienie dzieciom, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu praca lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników służby zdrowia. W ramach akcji przeprowadzone zostały zajęcia, na których dzieci poznały specyfikę pracy medyków oraz wykonały wspólną pracę plastyczną. Dodatkowo chętne dzieci wraz z rodzicami stworzyły piękne laurki dla medyków.

Efektem przeprowadzonej akcji jest film, który prezentuje twórczość naszych przedszkolaków oraz stanowi podziękowanie dla wszystkich medyków – w szczególności dla pracowników Gminnego Ośrodka Zdrowia w Ornontowicach, którym ze względu na pandemię dedykujemy naszą wirtualną galerię.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kliknięcia/skopiowania linku https://drive.google.com/file/d/1-PZpcBB2EOzKLsM0eH-0hutU9GGOMQcG/view i zobaczenia filmu, czyli efektu końcowego akcji „Uśmiech dla Medyka”.