WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku, w naszym przedszkolu odbył się festyn, a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na placu przedszkolnym z udziałem wychowanków z wszystkich grup wiekowych.

Podczas festynu dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, sensoplastycznych, koralikowych, malowania balonów. Odbyły się również zawody sportowe oraz zabawy z chustą animacyjną. Została zorganizowana też stacja słodkości, na której dzieci otrzymały lody, lemoniadę i wiele innych smakołyków.

W trakcie trwania festynu odwiedził nas Wójt Gminy Ornontowice Pan Marcin Kotyczka, który mógł zobaczyć radość na twarzach dzieci w ich szczególnym dniu.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.