WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - DZIEŃ RODZINY

Mama i Tata to słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego z nas, należy więc o nich dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Dlatego też w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w dniu 26.05.2021 został zorganizowany Dzień Rodziny. Odświętnie ubrane dzieci zaprezentowały program artystyczny: wiersze piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców, które zostały nagrane przez wychowawców i przesłane za pomocą aplikacji Class Dojo. Przedszkolaki w ten sposób chciały pokazać swoim rodzicom, jak bardzo ich kochają.
Dla swoich ukochanych rodziców przedszkolaki wykonały również mnóstwo laurek oraz pięknych upominków.