WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - ŚWIAT FIGUR GEOMETRYCZNYCH

W naszym przedszkolu odbył się konkurs matematyczno-plastyczny pt. „W świecie figur geometrycznych”. Zadaniem uczestników było stworzenie z figur geometrycznych pracy plastycznej o dowolnej tematyce. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością, bowiem każda praca prezentowała inny temat. Wszystkie prace zostały wykonane z wielką dokładnością i kreatywnością. Podziwialiśmy "geometryczne" pejzaże, kwiaty, zwierzątka, a nawet robota. Dzieci w podziękowaniu za włożony trud otrzymały pamiątkowy dyplom, nagrodę i gromkie brawa swoich kolegów i koleżanek. Laureatami zostali: Mikołaj i Miłosz Kuśka, Julia Smerczek, Amelia Babczuk, Michał Wilk, Aleksandra Cyprys, Martyna Płonka, Antoni Błędziński, Aleksandra Jankowiak, Barbara Trefon, Maja Kniejska, Michalina Krasoń, Mia Beza, Dawid Jeleniewicz, Jakub Politowski, Jakub Gil, Barbara Kamińska, Zuzanna Golec, Aleksandra Galla, Olga Muszer, Jan Zmarzlik, Daniel Wolak oraz Martyna Siwik. Gratulujemy!!!