WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - ZAKOŃCZENIE ROKU

"Chociaż słońce jasno świeci,
trochę smutne są dziś dzieci
koniec roku, przedszkola mija czas
teraz wakacje czekają nas..."

24 czerwca 2021 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania najstarszych wychowanków grup: Kotki, Motylki i Stokrotki.

Sześciolatki przedstawiły Dyrekcji Zespołu Szkolno - Przedszkolnego oraz Radzie Rodziców program artystyczny. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i muzyczne.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy aktywnie angażowali się w działania na rzecz naszej placówki oraz wręczenie dzieciom przez Panią Dyrektor mgr Monikę Orłowską-Przybyłę niespodzianek w postaci dyplomu ukończenia przedszkola, książeczki i kuferka słodkości. Na zakończenie wykonano również pamiątkowe zdjęcie.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń!