REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 5 października 2021r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wzięli udział w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Łaziskach Górnych. Zawody rozgrywały się na terenie Ośrodka Rekreacyjno - Sportowego „Żabka”.
Z pucharami oraz medalami na szczeblu rejonu wróciły sztafety roczników młodszych – zarówno dziewcząt, jak i chłopców (dziewczęta – II miejsce w REJONIE TYSKIM, chłopcy – III miejsce w REJONIE TYSKIM).

Skład drużyny dziewcząt: Amelia Morawska, Aleksandra Kapica, Ewa Horoba, uczennica klasy 7d, Maja Cembrzyńska oraz Justyna Machulik.

Skład drużyny chłopców: Marcin Białas, Mateusz Szala, Adam Borowiec, Jakub Baron, Bartosz Kwieciński, Wiktor Szwiec oraz Jakub Gronostaj.

Bardzo dobrze zaprezentowały się również roczniki starsze zajmując wysokie miejsca w powiecie mikołowskim.

Skład drużyny dziewcząt: uczennica klasy 8e, Karolina Warzecha, Nadia Solga, Aurelia Dobosz, Emilia Kruszecka, Julia Garus oraz rezerwowa – Emilia Barłóg.

Skład drużyny chłopców: Dawid Szwiec, Tomasz Mierzwa, Samuel Iżewski, Adam Niedobecki, Mateusz Szala, Robert Koziołek.

Zdjęcia z zawodów