PRZEDSZKOLE - URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

Dnia 12 października br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka świętowano kolejne urodziny tego niezwykle lubianego i znanego na całym świecie misia. Wszystkie grupy z ogromnym zaangażowaniem i radością wzięły udział w obchodach tej niezwykłej uroczystości. Cały dzień przepełniony był rozmaitymi atrakcjami. Dzieci odkrywały historię nie tylko samego Kubusia Puchatka, ale również mogły poznać wiele ciekawostek o jego autorze oraz innych bohaterach książki, a także posłuchać wybranego opowiadania o przygodach małego misia i jego przyjaciół. Brały również udział w wielu ciekawych zabawach związanych z bajkowymi przygodami, a ponadto miały szansę osobiście spotkać się z Kubusiem Puchatkiem, by uroczyście odśpiewać „Sto lat”, złożyć mu życzenia z okazji jego święta i wykonać pamiątkowe wspólne zdjęcie. Po życzeniach, śpiewach, zabawach i wielu innych atrakcjach każda z grup świętowała na przyjęciu urodzinowym pełnym słodkości, uśmiechu i szczęścia dzielonego ze swoim ulubionym pluszowym przyjacielem.

To był - jak co roku, zarówno dla dzieci, jak i dla wszystkich pracowników niezwykle radosny i uroczysty dzień pełen wrażeń, który pozwolił przybliżyć dzieciom postać jakże niesamowitego patrona naszego przedszkola.