ZBIÓRKA "STARE KLUCZE DLA BUDZIKA"

Drodzy Rodzice!

Rusza zbiórka „Stare klucze dla Budzika”
Nasze przedszkole postanowiło przyłączyć się do akcji Członków Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych „Stare klucze dla Budzika”. Celem akcji jest finansowe wsparcie Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk, która wybudowała i utrzymuje klinikę Budzik. Jest to jedyna taka klinika w Polsce. Mieści się ona w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jej celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, pogrążonych w śpiączce.

Jeśli posiadają Państwo w swoich domach stare, niepotrzebne klucze, które niczego już nie otwierają, przynieście je wspólnie z dziećmi do naszego przedszkola. My przekażemy je do zakładu Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych, gdzie zostaną zezłomowane, a pieniądze uzyskane w ten sposób zostaną przekazane w całości za pośrednictwem PSSK Fundacji „Akogo?”.

Akcja trwa od 15.11.2021 r. do 17.12.2021 r.

Przyniesione klucze dzieci mogą wkładać do specjalnie przygotowanych na ten cel pojemników w szatni przedszkola, a także przy głównym wejściu do szkoły. Może tym symbolicznym kluczem uda nam się wybudzić kolejne dziecko.

ZBIÓRKA KLUCZY.pdf630.55 KB