PRZEDSZKOLE - TEATR LALEK

5 listopada do Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Ornontowicach przybył Teatr Lalek „Bajka” z Barcic, by w ramach obchodzonego wtedy „Dnia Postaci z Bajek” wystawić specjalnie dla nas jeden ze swoich repertuarów. Dzieci miały okazję zobaczyć w tym dniu przedstawienie pt.: „Jaś i Małgosia” – historię autorstwa Braci Grimm, wszystkim znaną i lubianą, ale w nieco innym wydaniu. Bajka przedstawiona za pomocą ogromnych, kolorowych i atrakcyjnych dla oka lalek była niesamowicie ciekawa dla dzieci, które z dużym podziwem i skupieniem obserwowały losy bohaterów. Przedstawienie było doskonałym zwieńczeniem obchodzonego w tym dniu nietypowego święta, a dla dzieci z pewnością wspaniałą atrakcją, którą będą mogły z radością wspominać.

Przedstawienie zostało ufundowane przez Radę Rodziców naszego przedszkola, za co z całego serca dziękują zarówno wszystkie dzieci, jak i dyrekcja oraz nauczyciele.