PRZEDSZKOLE - WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka od samego rana panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego Mikołaja. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki. Długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocników - aniołków. Zawitał do każdej grupy, wszędzie był witany gromkimi brawami. Na wstępie dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne lub recytatorskie. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom paczki z prezentami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech.

Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że pomimo natłoku pracy nie zapomniał o naszych przedszkolakach. Dziękujemy również rodzicom z Rady Rodziców za pomoc w zorganizowaniu tego dnia.