Przedszkole - "Ekologiczny wieniec adwentowy"

W miesiącu grudniu br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Ornontowicach został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – techniczny pt. „Ekologiczny wieniec adwentowy”. Udział w konkursie wzięły dzieci z grup: „Misie”, „Gwiazdki”, „Jeżyki”. Zadaniem uczestników było wykonanie wieńca adwentowego, który miał eksponować ekologiczny charakter. Dzięki tematyce konkursu dzieci mogły przekonać się jak wiele użytecznych rzeczy można wykonać z przedmiotów, które zwykle wyrzucamy do kosza. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkie wieńce, które zostały stworzone w ramach konkursu były przepiękne, a zobaczyć można było je podczas jarmarku świątecznego, gdzie przyciągały uwagę oglądających swoją oryginalnością.