30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Miło nam poinformować, że mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych oraz panującym obostrzeniom pandemicznym udało nam się przeprowadzić 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ornontowicach. 'Graliśmy” dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

20 wolontariuszy kwestowało na terenie gminy i dzięki hojności mieszkańców udało nam się zebrać (po wstępnym przeliczeniu) kwotę 13164,35 zł. Do całkowitej kwoty należy doliczyć jeszcze dochód uzyskany z licytacji na allegro. Zakończone aukcje dały kwotę 2707,99 a to jeszcze nie koniec, ponieważ kilka przedmiotów można nadal licytować pod poniższym linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/mzawtom.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy ofiarowali przedmioty na aukcję allegro: GKS Gwarek Ornontowice, Marcin Kotyczka, Danuta Konarska, Cukiernia Ciućko, Leon Burger & Pizza w Ornontowicach oraz Klubik przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Po zakończeniu wszystkich aukcji podamy ostateczną kwotę zebraną przez Sztab w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Gminie Ornontowicach.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego sukcesu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zdjęcia z 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy