Przedszkole - bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości - tak też było w naszym przedszkolu. Od rana w salach pojawiały się kolorowe postacie - można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, strażaków, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę...- nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Nie obyło się bez “Tańców – łamańców”, „Pociągu”, „Kaczuchów”. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były także zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Jednym słowem zabawa na 102! Koniec uroczystości zwieńczył słodki poczęstunek.