Sukcesy uczennicy klasy 1a

Mia Beza, uczennica naszej szkoły (klasa1a), trenuje wyczynową jazdę na snowboardzie w Akademii Sportów Freestylowych w Chorzowie. Mając zaledwie 7 lat wystartowała w swoich pierwszych w życiu zawodach snowboardowych a dokładnie w Pucharze Polski w kategorii Slopestyle i Big Air.
Po trzech edycjach na snowparkach w Zakopanym i Krynicy, zdobyła aż 3 złote i 3 brązowe medale, co w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski dało jej fantastyczne 2 miejsce.
W poprzedni weekend Mia wzięła udział w najważniejszych zawodach sezonu w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, jako najmłodsza zawodniczka. Po rewelacyjnych skokach z trudnymi ewolucjami akrobatycznymi oraz świetnych trikach na przeszkodach, zdobyła dwa brązowe medale oraz tytuł drugiego Wicemistrza Polski osobno w kategorii Slopestyle i kategorii Big Air.
Gratulujemy i życzymy Mii dalszych sukcesów oraz spełnienia marzeń, czyli startów na Olimpiadzie oraz X-Games.

Zdjęcia Mii podczas zawodów

Zdjęcia zdobytych medali i Mia podczas zawodów