Koszykówka - wicemistrzostwo powiatu!

W dniu dzisiejszym (22.03.2022r.) , w Mikołowie, odbyły się finały Powiatowego Turnieju Koszykówki Dziewcząt.

W sportowej imprezie uczestniczyły reprezentantki zwycięskich szkół eliminacji miejskich z Mikołowa (SP 1 i SP 10), Łazisk (SP 6), Orzesza (SP 10) oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Gminie Ornontowice, który wygrał eliminacje ze szkołami łaziskimi.

Nasze uczennice celnie trafiały do kosza zdobywając w turnieju II miejsce i tytuł wicemistrzyń powiatu mikołowskiego (ustępując tylko gospodarzowi imprezy – sportowej klasie SP 10 z Mikołowa).

Skład reprezentacji: Oliwia Szulc, Magdalena Gołąb, Julia Garus, Anna Kapica, Zuzanna Falkowska, Luiza Kops, Oliwia Kocur, Martyna Ryt, Patrycja Dawid oraz Julia Kubik.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy sukcesu, a słowa podziękowania kierujemy również do Fundacji JSW za ufundowanie sportowych strojów w ramach Projektu: Przestrzeń, która uczy, bawi, relaksuje, w których uczennice tak dzielnie reprezentowały naszą szkołę i gminę.

Zdjęcia z finału koszykówki