Przedszkole - wycieczka do Warowni

12.04.2022 r. dzieci z grup przedszkolnych „Słoneczka", „Niezapominajki" i „Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do „Warowni Pszczyńskich Rycerzy w Pszczynie". Na przedszkolaków czekały niesamowite atrakcje, które przeniosły ich w średniowieczny świat. Przywitał nas rycerz Jan, który opowiadał ciekawe historie i nauczył nas wypiekać chleb. Księżna Gabriela robiła konkurs na okrzyk rycerzy i księżniczek i nauczyła nas tańczyć średniowieczny taniec. To, co dzieciom spodobało się najbardziej pozostawiła na koniec - była to bitwa na poduszki. Ile było szaleństwa i radości. Po aktywnych zabawach dzieci zjadły pyszny obiad. Chętne z nich uczyły się strzelać z łuku. Koniec wycieczki zwieńczyły zabawy na zamkowym placu zabaw. Dopisywała nam pogoda oraz wspaniałe humory.