Przedszkole - przedstawienie "Lokomotywa"

W dniu 22.04.2022 r. grupy przedszkolne „Motylki”, „Biedronki", „Nutki", „Ośmiorniczki", „Sówki” i „Jeżyki" wybrały się na wycieczkę do MDK Mikołów na przedstawienie teatralne pt. „Lokomotywa" w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza. Celem wycieczki było podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki oraz uwrażliwienie na piękno. Spektakl był wspaniałą podróżą po niezapomnianych wierszach Juliana Tuwima. Przewodnikiem był wyjątkowy konduktor, który wraz z kilkoma spóźnionymi pasażerami odkrył przed nami skarbnicę żartu, dobrego humoru, jak i nauki. Uśmiechy na twarzach dzieci oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że naszą wycieczkę można uznać za udaną.