Przedszkole - zajęcia z lekarzem

We wtorek 26 kwietnia br. grupy przedszkolne „Słoneczka", „Niezapominajki" i „Pszczółki" uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez lekarza. Pani Doktor opowiedziała o różnych specjalizacjach w tym zawodzie. Zaprezentowała dzieciom przyrządy do badania, pokazała zdjęcie RTG oraz sprzęt AED - ratujący życie. Wszystkie kroki pierwszej pomocy zostały zrealizowane przez dzieci, łącznie z nauką pozycji bezpiecznej i resuscytacji, którą mogli poćwiczyć na fantomie. Przedszkolaki były zainteresowane zajęciami i chętnie uczestniczyli w scenkach jakie proponowała Pani Doktor. Teraz już każde dziecko będzie wiedzieć co robić, gdy ktoś będzie potrzebować pierwszej pomocy. Serdecznie dziękujemy Pani Natalio za odwiedziny w naszym przedszkolu!