Eliminacje do Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej

Eliminacje do Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej #fundacjajsw

W dniach 26 kwietnia oraz 6 maja 2022r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Gminie Ornontowice był organizatorem Eliminacji do Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej dla szkół podstawowych powiatu mikołowskiego.

W eliminacjach wzięły udział dziewczęta i chłopcy roczników młodszych i starszych ze szkół podstawowych w Łaziskach, Wyrach, Gostyni oraz Ornontowic.

Zawody, które odbyły się na boisku Orlik przy ulicy Okrężnej, przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego. O nawodnienie i słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju oraz stroje sportowe naszych uczniów zadbała Fundacja JSW w ramach Projektu: Przestrzeń, która uczy, bawi, relaksuje.

Do finału turnieju, który odbędzie się w Orzeszu, awansowały szkoły: SP 1 Łaziska oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Gminie Ornontowice. Trzymamy kciuki za pomyślne wyniki!

Zdjęcia z eliminacji