Przedszkole - Festyn Rodzinny

27 maja br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: "Razem z mamą razem z tatą".
Z uwagi na deszczową pogodę impreza odbyła się na terenie Zespołu. Festyn rozpoczął się od powitania wszystkich gości przez Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gminie Ornontowice p. Monikę Orłowską - Przybyłę oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Przedszkola im. K. Puchatka p. Alinę Cyprys.
Każda grupa przedszkolna pod czujnym okiem swojej wychowawczyni przygotowała i zaprezentowała dla swoich rodziców krótki występ artystyczny m.in: piosenki, tańce i wierszyki. Po występach przedszkolaków na gości i dzieci czekały liczne atrakcje: warsztaty plastyczne, taneczne, sportowe, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, tatuaże, balony, loteria fantowa, lody i popcorn.Festynowe popołudnie upłynęło w fantastycznej i rodzinnej atmosferze. Na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech.
Dzięki uprzejmości miejscowych firm oraz "Przyjaciołom przedszkola" odbyła się licytacja ciekawych przedmiotów.
Każdy z uczestników rodzinnego festynu mógł odpocząć i zamówić coś pysznego. Na gości czekały - stacja słodkości z domowymi wypiekami, lemoniadą, kawą i herbatą oraz stacja małej gastronomii z dobrymi i domowymi potrawami: żurkiem, bigosem, grochówką i kiełbaskami z grilla.
Festyn był doskonałą okazją na integrację całej społeczności przedszkolnej. W tym miejscu składamy gorące podziękowania Radzie Rodziców, dyrekcji, nauczycielom, pracownikom przedszkola, rodzicom, sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia i zorganizowania imprezy.
Fundusze zebrane podczas Festynu zostaną przeznaczone na zakup zabawek i sprzętu na plac zabaw. Dziękujemy za ogromną pomoc i wsparcie w organizacji festynu naszym Sponsorom:

• Pan Adam Widenka
  • Firma PUS ornontowice
  • Piekarnia-Cukiernia Irena Ciućko
  • Cukiernia Cichoń
  • Restauracja Solarnia
  • Gościniec u Janusza
  • Agnieszka Walasz Makeup Artist
  • Apteka Nova
  • Apteka św. Stanisława
  • Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Natalia Mazur
  • Salon Fryzjerski Danuta Hura
  • Studio Stylizacji „Prima” Zuzanna Gorol
  • Leon Burger & Pizza
  • Pizzeria Italiana
  • Gabinet Podologiczny Medistopa Barbara Brzezina
  • Gabinet Masażu Ewa Baraniok
  • Studio Tańca TEAM
  • Szkoła Językowa e-London
  • Firma Merc-Lux Rzymski
  • Kwiaciarnia Ilona Dyrbusz
  • Ochotnicza Straż Pożarna.