Przedszkole - Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to niewątpliwe jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, na który czekają zarówno te młodsze, jak i starsze przedszkolaki. Pierwszy dzień czerwca w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice był dniem pełnym uśmiechów, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W każdej grupie dzieci tańczyły do swoich ulubionych piosenek, niektóre bawiły się z kolorowymi balonami, inne z chustą animacyjną. Mogły przynieść również swoją ulubioną zabawkę. Najmłodsze grupy bawiły się w suchym basenie i pokonywały tor przeszkód. Nie zabrakło również zajęć kreatywnych z kolorowymi masami plastycznymi. Po wspaniałym dniu dzieci w każdej grupie usiadły do stołów i ze smakiem zjadły pyszne lody.