Festyn integracyjny

6 czerwca był w naszej szkole dniem integracji z naszymi nowymi koleżankami i kolegami z Ukrainy. To właśnie tego dnia odbył się festyn, podczas którego zarówno uczniowie naszej szkoły jak i nasi wschodni sąsiedzi mogli podzielić się z publicznością swoimi talentami. Nie zabrakło zatem pokazów tanecznych, akrobatycznych, wokalnych, sztuk walki, a nawet pokazów sztuczek magicznych. W czasie wspólnej zabawy uczestnicy festynu mogli skosztować pysznego tortu przygotowanego przez panią Anastasię Hurtovenko, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na specjalnie przygotowanej ściance, pomalować twarze farbkami do ciała, a przede wszystkim zatańczyć belgijkę, która w naszej szkole cieszy się ogromną popularnością. Podczas festynu zostały również rozdane drobne upominki dla naszych gości oraz odbyła się loteria z nagrodami.

Zdjęcia z festynu