Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny

Wczoraj 13 grudnia reprezentanci naszej szkoły Jagoda Zopołka z klasy 8c i Wojciech Dydo z klasy 8a uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym „Pierwiastki ZST”, których organizatorem był Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie. W konkursie uczestniczyło 11 zespołów 2-osobowych ze szkół powiatu mikołowskiego. Zespoły rozwiązywały zadania z przedmiotów takich jak matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia. Każda grupa rozwiązywała zestaw zadań z poszczególnych przedmiotów, które sprawdzała komisja konkursowa i przydzielała punkty. Nasi uczniowie otrzymywali z poszczególnych przedmiotów maksymalną lub prawie maksymalną liczbę punktów. Ostatecznie Jagoda i Wojtek stanęli na podium i zajęli II miejsce. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów w następnych konkursach.

Zdjęcia do artykułu