Przedszkole - Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas. W tym roku o świąteczny nastrój w naszym przedszkolu zadbały dzieci z grupy "Jeżyki", "Gwiazdki", "Misie", "Sówki", "Rybki" wraz z pomocą siostry Katarzyny oraz swoich wychowawczyń poprzez przygotowanie Jasełek. 21 grudnia br. przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przybycia zaproszonych gości - kolegów i koleżanek z przedszkola, rodziców, dyrekcji oraz pracowników przedszkola. Dzieci przedstawiły opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną pięknie odśpiewanymi kolędami oraz pastorałkami. Wszyscy mogli zobaczyć szopkę z Maryją i Józefem wraz z dzieciną, do której przyszli pasterze, trzej królowie z darami, dzieci oraz aniołki. Nie zabrakło również zwierzątek, między innymi osiołka, wielbłąda, owieczki. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Na koniec występu dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Bez wątpienia radosna i ciepła atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim zgromadzonym, a występ pozostanie na długo w naszej pamięci.