Sukcesy naszych uczniów

W grudniu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna”, a najpiękniejsze projekty kartek, które zwyciężyły, zostały wysłane na XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tej samej nazwie.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli w nim wysokie lokaty. Spośród 825 prac nadesłanych na konkurs, praca Mileny Kowalskiej z klasy Ic, w kategorii klas pierwszych, zajęła 3 miejsce, praca MateuszaRymarczyka z klasy Va – 1 miejsce, w kategorii klas piątych, a praca Mai Nowak i Zuzanny Zeuschner zdobyły wyróżnienie, w kategorii klas ósmych.

Za konkurs i jego przeprowadzenie odpowiedzialni byli wychowawcy świetlicy szkolnej, Urszula Adamczyk-Kaleja i Anna Wajszczyk.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w kolejnych wydarzeniach.

Zdjęcia do artykułu