Gościnnie w Urzędzie Gminy Ornontowice

2 lutego br. kilkoro uczniów naszej Szkoły, pod opieką nauczyciela wiedzy o społeczeństwie, wzięło udział w spotkaniu z Wójtem Gminy Ornontowice - Panem Marcinem Kotyczką. Podczas wizyty uczniowie mogli zadawać pytania na zasadzie konferencji prasowej, dotyczące pracy urzędu oraz jego włodarza. Była to okazja do pogłębienia informacji oraz sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu działania samorządu lokalnego, choć trzeba przyznać, iż uczniowie, którzy wzięli udział w spotkaniu to nie przypadkowe osoby - napisali w swoich klasach najlepiej sprawdzian z wiedzy o gminie, powiecie i województwie. Dzięki uprzejmości Pani Sekretarz Gminy uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia prawie wszystkich pomieszczeń i zakamarków Urzędu.
Za możliwość tego wyjątkowego spotkania i lekcji w terenie serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia do artykułu