Przedszkole - Dzień Babci i Dziadka

W dniach od 3 do 10 lutego br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice rano i w południe słychać było dźwięki muzyki, tańców, śpiewu oraz recytacji pięknych wierszyków. To wszystko na cześć obchodzonego w tym czasie styczniowego święta – Dnia Babci i Dziadka. Każda z grup przedszkolnych - od maluchów zaczynając, a na starszakach kończąc, zaprezentowała z tej okazji swój program artystyczny. Dzieci włożyły w swoje przedstawienia całe serce i zaangażowanie, czego efektem były głośne brawa, uśmiechy, duma i wzruszenie dziadków obserwujących poczynania wnuków na scenie. Występ każdej grupy zakończony był słodkim poczęstunkiem, przy którym dziadkowie i babcie mogli usiąść wraz ze swoimi wnukami i wnuczkami, ciesząc się swoją obecnością. Cały ten czas minął nam wszystkim w niezwykle radosnej, życzliwej i pełnej miłości atmosferze. Wszystkim babciom oraz dziadkom życzymy raz jeszcze wszystkiego co najlepsze i z całego serca dziękujemy za obecność.