Przedszkole - warsztaty stomatologiczne

W dniu 18 kwietnia br. grupy przedszkolne 5 i 6- latków, tj. "Jeżyki", "Gwiazdki", "Misie", "Sówki", "Rybki", "Ośmiorniczki" wzięły udział w warsztatach stomatologicznych zorganizowanych przez Gabinet Stomatologiczny "Regimed" z siedzibą w Dębieńsku. Pani lek. dent. Justyna Reginek - Stępień oraz Pani higienistka stomatologiczna Wioleta Gendarz- Piotrowska opowiedziały dzieciom jak ważny dla naszego uzębienia jest zdrowy styl życia oraz profilaktyka jamy ustnej. Następnie Panie przeprowadziły pokaz szczotkowania zębów. Przedszkolaki także segregowały różnego rodzaju produkty na te zdrowe i niezdrowe dla naszych zębów. Nie obyło się bez zabawy w "nitkowanie" zębów. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek.
Serdecznie dziękujemy Pani Justynie oraz Pani Wioletcie za przeprowadzenie warsztatów i uświadomienie nam wszystkim jak ważne jest dbanie o nasze uzębienie.