Przedszkole- warsztaty szydełkowania

W grupie przedszkolnej ,,Sówki” odbyły się warsztaty szydełkowania, które zostały przygotowane przez Panią Renatę Bylicę - mamę jednej z dziewczynek z naszej grupy. Pani Renata zaprezentowała dzieciom technikę szydełkowania oraz pokazała co tworzyła z kolorowej włóczki, sznurka i kordonka. Przedszkolaki podziwiały wykonane prace, m.in. serwetki, obrusy, torebki, dywanik. Dzieci miały również okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. Z wielkim zaangażowaniem przeplatały na palcach sznurek tworząc piękny warkocz. To było bardzo ciekawe i edukacyjne spotkanie pełne radości i kreatywności. Na pamiątkę mile spędzonego czasu dzieci otrzymały samodzielnie zrobione warkocze.
Serdecznie dziękujemy Pani Renacie za przygotowanie warsztatów i zapraszamy na kolejne spotkanie.