Przedszkole - Festyn Rodzinny

Dnia 31 maja br. w pięknym otoczeniu przyrody na terenie Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice odbył się Festyn Rodzinny. Zorganizowany został przez Radę Rodziców przy udziale nauczycieli przedszkola. Na tę wyjątkową imprezę tłumnie przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Atrakcji było mnóstwo. W kąciku plastycznym dzieci mogły stworzyć własnoręcznie wykonane rysunki dla mamy i taty oraz malować na streczu. Nie obyło się również bez licytacji, loterii, fotobudki, tatuaży, malowania twarzy, zabaw z animatorem oraz balonów, na które dzieci przyklejały pokolorowane przez siebie naklejki patrona naszego przedszkola - Kubusia Puchatka. Dzieci mogły bawić się w kąciku sensorycznym oraz puszczać bańki mydlane. Dla spragnionych była m.in. wata cukrowa, lemoniada, przepyszne ciasta, ciasteczka i muffinki upieczone przez rodziców przedszkolaków. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie. Dzieci mogły korzystać również z naszego nowo zmodernizowanego placu zabaw "Ogródkowo". Festyn był okazją do wspólnej zabawy oraz integracji społeczności przedszkolnej. Zapewnił on rozrywkę dla dzieci i ich rodzin.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców naszego przedszkola za ogromne zaangażowanie oraz zorganizowanie Festynu Rodzinnego.